26 thoughts on “Zaczęło się. Kryptowaluty, Bitcoin, akcje, surowce, forex – przegląd rynków.”

 1. mój plan jest prosty. Skupuje alty i czekam aż osiągną 95% ATH. Mogę poczekać rok dwa. Nie spieszy mi się .

 2. Prezesie, czy warto według Ciebie zainteresować się fizycznym srebrem dla inwestycji min. 5 lat (max 10) ? Czy polecał byś jakiś inny kruszec lub coś całkowicie innego?

 3. Panie Prezes, trochę siejesz Pan propagandy jeśli chodzi o IOTA. Proponuje oprócz prostych linii i mówieniu o marketingu, którego akurat IOTA nie ma, zglebić analizę fundamentalna. Boom na IOTA był wtedy, kiedy wszyscy i tak wszystko kupowali. Do tej pory IOTA miała największy problem jakim był koordynator co sprawiało, ze siec była scentralizowana i zerkając na wykres, szorowała po dnie. Od 2 dni IOTA rozwiązała ten problem zmianą w algorytmie,co pozwoli na usuniecie koordynatora i stworzenie zdecentralizowanej sieci Tangle.
  Rozczarowany jestem również tym, ze mówiłeś w swoich filmach, ze będziesz kupował przy drugim Golden Cross'ie na BTC (nie mowie ze go nie będzie jeszcze), a w jednym z wcześniejszych odcinków przyznałeś się, ze kupujesz od lutego. Masz wielu słuchaczy , wiec proponuje trochę szczerości wobec nich, bo za same subskrypcje chyba jesteś im to winien. Pozdr.

 4. Czym więcej czytam i oglądam wszelakie analizy różnych "szpecuf" tym jest człowiek głupszy, za duży mętlik w głowie się robi. W 2015 nic nie oglądałem, żadnych analiz nie czytałem i najlepiej na tym wyszedłem. Wszedłem praktycznie w samym dołku (kupiłem btc po 200$) Oczywiście do szczytu nie dotrwałem ale i tak sporo zarobiłem. Moja rada dla ludzi-myślcie samodzielnie na chłodno, odrzućcie emocje na bok. Kupcie i hodlujcie do następnej bańki( jeśli takowa nadejdzie).

 5. Odnośnie tych, którzy kupują marzenie, plebsu, ulicy it. Zasada jest taka, jeżeli ktoś kupił i cena w danym momencie poszybowała do gory, to z automatu okrzyknięty jest traderem dekady, wilkiem z wall street itd.. Jeżeli ktoś kupił i cena spadła – plebs, fomo. Prezes zbiera na emeryturę w litecoinach, naturalnie jest to przemyślana, poparta godzinami analiz, inwestycja. Ktos zbiera na emeryture w XRP – jest osłem, który dal sobie wyprać mózg przez naganiaczy z youtube. Nie bije teraz w prezesa ani w nikogo innego. Stwierdzam fakt.

 6. Rozumiem, że plan wykorzystania IOTA w elektrycznych samochodach przez Jaguara i Land Rovera to też "papierowa współpraca"? Prezesie… wniknij cokolwiek głębiej w temat bo czasami mówisz potworne bzdury. Nawet nie wiesz czemu cena IOTA teraz skoczyła.. a skoczyła bo ogłoszono bardzo konkretny plan jak usunąć koordynatora i IOTA jest już w sumie na prostej drodze żeby to zrobić. Mój plan (bo mówiłeś, ze trzeba mieć plan): sprzedaż części IOTA przy poziomie ceny $10, $25, $50 i $100 ;]

 7. Bitcoin nie umrze. Zgadzam się z Prezesem że to waluta bardzo spekulacyjna, gdzie rekiny połykają świeże owieczki. Ale tych owieczek jest coraz więcej, ponieważ społeczeństwo coraz więcej czasu spędza w telefonie. Moim zdaniem ulica podbije cenę na nowe ATH pod koniec tego roku. Naganiacze internetowi i g***no media pomogą. Pamiętajcie że 80% społeczeństwa to po prostu debile podatni na każdą manipulację

 8. Prezesie czy polecasz jakieś kontrakty terminowe na złoto/srebro/platynę. Wiem, że najlepiej kupować fizycznie, ale może jest jakieś"dobre" źródło kupna i w miarę pewne.

 9. Prezes jesteś naganiaczem na kłypto?? Dowiedziałem się parę dni temu na facebooku. Jakiś słomski z wiedzą ekonomiczną. Wybacz, ale zagotowałem się. Bardzo szybko go oceniłem, tak jak on zrobił to z Tobą. Drugie pytanie, czy mógłbyś się odnieść do słów, że Prezes krytykuje BTC, ponieważ załadował się w BCH ?? Rzekomo na jakimś forum z "dużą intensywnością piszesz o BCH". Pozdrawiam

 10. Witam Prezesa, a co Prezes by powiedział na taki scenariusz, że szczyty i wszelkie rekordy na marketcapie będziemy bić dopiero w I-II kwartale 2020r. Po pierwsze z początkiem roku firma , której nikomu przedstawiać nie trzeba tj. Facebook ma w planach wypuszczenie własnej kryptowaluty (mówi się o stabelcoinie),a co za tym idzie przeogromna masa ludzi dowie się w ogóle co to jest krypto a użytkownicy Whatsapp, Instagrama i innego badziewia co jest połączone z Fb będą pchali kasę żeby dalej się w to bawić. Po drugie halving Bitcoina na przełomie maj/czerwiec. Po trzecie do tego czasu może wyjaśni się sytuacja ETF-ów i instytucje też wejdą do gry. Ogółem dobra robota Prezes. Pozdrawiam.

 11. 9:16 min. Bardzo podobny wykres do BTC/USD tylko na btc jestesmy teraz na gorce odbicia, wychodzi na to, ze czeka nas teraz spadek i dlugo w bok porownujac zloto do btc w parze z USD ?.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *