Jak łączyć przewody elektryczne? Adapter montażowy do złączek WAGO serii 221.


Mounting adapter for 221 series fittings Mounting adapter with 221 WAGO series connectors is a frequently used element in the videos on my VTEKA YouTube channel The connectors are intended for single-wire cables as well as cables (multi-wire cables) Mounting the adapter in the adapter It can be replaced traditional terminal strips. Cable relief plate for mounting on the adapter After using the strain relief plate they can be easily immobilized In turn, after using an angular adapter horizontal levels on the DIN rail are possible Placed in a junction box will enable easy and quick installation of electric wires. Please do not forget about the subscription, about comment, leave your feet. Thank you for your attention.

5 thoughts on “Jak łączyć przewody elektryczne? Adapter montażowy do złączek WAGO serii 221.”

 1. Bardzo fachowo przekazuje Pan wiedze, mam pytanko. Czym różni sie przewód linkowy od przewodu wielodrutowego, w opisie filmu widze że sa to dwie różne rzeczy, myslałem że przewód linkowy i wielodrutowy oznacza to samo. Pozdrawiam.

 2. Hej widzę że znasz się na rzeczy i potrzebuje twojej pomocy. Czytałem wiele na forum jedni Pisza ze można drudzy że nie. Nie wiem co robić. Oki do rzeczy.
  W domu mam stara instalacje dwu zylowa jest tylko jeden bezpiecznik. 1. Czy mogę od gniazdka pociągnąć przewód na lampę oraz wyłącznik? Tzn to wszystko rozdziele w puszce
  2. Nic się nie stanie będzie to bezpieczne?
  3. Będzie działać?
  Wiem że oświetlenie oraz gniazd powinny byc na osobnym obwodzie no ale nie dam rady tego zrobić bo to stara instalacja. Więc jedyny sposób to tak jak wyżej opisałem. Więc chyba cały dom jest tak zrobiony że od gniazdka na światło idzie. Wiem że dzisiejsze przepisy na to nie pozwalają no ale kiedyś tak robiono.

 3. https://www.alibaba.com/product-detail/QWT-push-on-terminal-junction-box_62011553103.html?spm=a2700.wholesale.maylikever.14.182c54f69A0fw8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *