35 thoughts on “DİKKAT! YATIRIM TAVSİYESİDİR! (5 Adımda Çocuklar İçin Bitcoin, Altcoin, Kripto Para ve Blockchain)”

 1. Bakış açına bayılıyorum gerçekten hem bilgi sahibi oluyor hemde ilham alıyorum. Ve tabiki de videoyu paylaştım.?

 2. 2019 nisan ayındaborsaya girecek alt coin (şuantoken) halka arzı başladı. tavsiyemdir. https://smarttradeico.io/?sponsor=2895

 3. yine harika bir içerikli bir video olmuş çocuklarımız için şimdiden bu teknolojilere uzak kalmaması iyi olur. eğitim malum yerlerde

 4. eyw kardeş ortada bir kavga var blockchaini kabul etmemek için ama belli bir süre sonra baskılamaya güçleri yetmeyecek yani kısaca artık e- devlet olmayacak e-dünya olacak dünyanın her yerinde ki bilgi kamera görüntüleri mimikleriniz davranışlarınız aklınıza ne geliyorsa blockchain de olacak yani izlediğimiz o geleceğin teknoloji filmleri aslında gerçek olacak yapay zekalar bir çok alanda karar alıcı olacak video için teşekkürler kolay gelsin.

 5. başta yt vermen baya heyecanlandırdı beni ama vermemen iyi olmuş yahudilere güvenip yatırım yapmak akıl işi değil 🙂

 6. Kripto paralar gelecegin teknolojileri olacak ama su an piyasada olanlardan hangileri olur bilemiyorum, belki piyasada bulunanlarin adi bile anilmaz daha yenileri daha gelismisleri cikacak.

 7. Blockchain'e başta İBB geçse harika olurdu. Konvansiyonel AKBİL makineleri yerine evlerimizden yüklediğimiz BTC ler ile ödeme yapabilsek işte bu devrim başlayabilir. ADAPTASYON için mutlaka hayatta işe yararlığın gösterilmesi lazım.

 8. Eren bey Etn Electroneoum hakkında birşeyler diyebilirmisiniz ufak 5 10 tl atıyorum 2021 e kadar çoğaltabildikçe çoğaltıcam

 9. Geleceğe yönelik Quantum-Resistant coinler hakkında bilgin var mıdır? benim çok ilgimi çekiyor. Yakın zamanda SUQA diye bir coin çıktı piyasaya. Ekibin ağırlığı Türk. Quantum-Resistance ciddi bir iş. QRL var bu iddia ile gelen ancak ethereum blockchain kullanarak üretilmiş bir token olduğundan bana güven vermedi. bu alanda bir araştırma yapabilirsen çok sevinirim. Teşekkürler,

 10. Eren bey sizden merkessiz borsasini acmis coinmarketcapa yeni giris yapmis deex hakkinda bilgi almak isteriz

 11. Bitcoin Manipülasyonu ve Maymun Hikayesi
  "Bir zamanlar köyün birine bir adam gelmiş ve tanesi 10 dolardan maymun alacağını söylemiş. Köyde çok maymun olduğu için köylüler sevinçle ormana koşup maymunları yakalamaya başlamışlar.
  Adam, binlerce maymunu 10 dolardan satın alınca ortalıkta maymunlar azalmış, yakalanması zorlaşmış.
  Köylüler tam maymun yakalamaktan vazgeçecekken, adam, tanesine 20 dolar vereceğini söylemiş.
  Tekrar heveslenen köylüler heyecanla maymunları yakalamaya başlamışlar.
  Bir süre sonra da fiyatı 25 dolara çıkarmış; ancak bırak yakalamayı, ormanda maymuna rastlamak bile çok zorlaşmış.
  Bunun üzerine adam fiyatı 50 dolara çıkardığını; ancak kendisinin işi olduğu için şehre gitmesi gerektiğini yardımcısının onun yerine alım yapacağını söylemiş.
  O yokken yardımcısı, köylülere demiş ki; şu büyük kafesteki maymunlar var ya, ben onların tamamını size tanesi 35 dolardan satayım, siz de esas adam gelince ona 50 dolardan satarsınız.
  Köylüler bütün birikimlerini bir araya toplayarak bütün maymunları satın almışlar.
  Sonra ne adamı ne de yardımcısını bir daha gören olmamış."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *