49 thoughts on “DİKKAT! BITCOIN VE ALTCOIN'LER NE OLACAK? KRİPTO PARALAR BİTECEK Mİ? (Uzun Vadede BTC Ne Olur?)”

 1. Btc sıfıra düşmez artık gerek teknoloji olarak olsun gerek yatırımcıların gördüğü kazançlardan dolayı düşmez. Fakat boğa trendine girdiğinde 2017 yılındaki hızını yakalayamayacağını düşünüyorum. Çünkü artık boğalarda eskisi gibi yutacağı kolay lokmalar bulamayacaktır. Eskisine nazaran piyasada bilinçli ve tecrübeli yatırımcılar girdi.

 2. ben en tavan zamanında 0,20 btc almıştım + param yok , olsa şu anda bile elimde olan paranın %80 nini direk btc ye girerim gerisini siz anlayın işte

 3. TOR işi nasıl devam ediyorsa, BTC ve türevleri de devam edecektir. Artık anonimlik eskiye göre daha da önemli … Endüstriyel 4.0,5… ve sonraları ile dijital paraların ışığı daha da parlayacaktır.

 4. Merhaba beyler Öncelikle, direnç oldukça güçlü ve zaten 3x gibi bir reddedildi, ancak bazı olumlu işaretler yine de kişisel görüşümde yine de gösteriliyor, Bitcoin 4.300 $ 'ı aşabiliyorsa bizi tekrar 6.000 $ aralığında görebiliyor. Bununla birlikte, kripto geçmişte, özellikle geçen yıl tamamen yanlış giden fiyat tahminleriyle bizi şok etti. Ticaret için kripto kazanmanın daha güvenli, tutarlı ve kazançlı bir araç olduğu daha fazla destek görmeyi umuyorum. Ayrıca Crypto para biriminde kazanmanın (Bitcoin Trading) deneyim ve iyi stratejinin bir kombinasyonu olduğu tekrar tekrar kanıtlanmıştır ve zaten çalışan ve kanıtlanmış bir strateji ile daha deneyimli bir yatırımcının kazanan ekibine her zaman katılabilirsiniz. En iyilerden biri Adrian Markus ve onunla, işlemlerde başarılı olduğum zamanların en az% 98'ini elde ettim ve 60.000 $ 'ın üzerinde kar, yalnızca Aralık 2018’de kar elde ettim, bu yüzden tahminleri unutmanızı ve şimdi iyi karlar elde etmenizi öneriyorum. Değerlemeler tüm spekülasyonlar ve tahminlerdir. Bütün sorularınız için ona * 'da ulaşın (Adrianmarkus48 @ gmail COM ve çok az deneyim ile daha fazla kazanın.

 5. Pozitif Evrimi Bitiremezsin bu Bir Kainat, Tabiat, Doğa Kanunu Ama Yavaşlatabilirsin. Ayrıca İnsanlara Umut ve Ümit Verirsen Geçmiş Olsun. Bu Sektör Herkese Kapitalizm'i Bitirme Ümidi Verdi. Bitcoin 0 olabilir ama O Gün Geldiğinde Emin Olun Çoktan Herkes Başka Paraya Geçmiş De Olur 🙂

 6. Baskan senin gibi doğru dürüst kimse anlatmiyor diğerler bildiğin çıkar amaçlı suç örgütü gibi calisiyor (verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum)

 7. Bu saatten sonra kripto para bitmez. Bu bir evrim. Önce para icat oldu sonra kredi kartları artık gelecek kripto paralarda

 8. Amerika biter bitcon bitmez. Devletler, menkul kıymet borsaları,şirketler ve bireysel yatırımcılar için geleceğin teknolojisi diyorum

 9. Btc nin geleceği artık yok çıkalı 10 yıl oldu ve biz 2017 aralıkta girenler sonunu yakaladık, istediği kadar herkez anlatsın 2008 den beri ne düşüşler gördük sonra kara geçtik diye bu son 2018 den gelen düşüş hatta hiç bitmeyen bu dipler bence artık btc nin dede olduğunu emekli olma zamanı geldiğini düşündürüyor nede olsa teknolojisi çok yavaş neden btc yerine şuanda xrp tercih etmeyeyim transverler ışık hızında anlatmaya gerek yok. Şahsi düşüncem her çıkışın ömrünün ortalama 10 yıl olduğu, 2019 dayız kim nokia kullanıyor ? Apple bile bu yıl satışlarda çok geriledi eskisi kadar talep yok onunda yerini yeni bir teknoloji alacak bu böyledir ve ben kesinlikle btc nin 2020 2021 de bırakın 250000$ olacağını tekrar 19000$ bile olamayacağından eminin cmcde 1. Liği kaptırdığı an herkez ne demek istediğimi anlayacak buda 10 yıl sonunda bir ilk olacak.

 10. Abi ioata yukselicek falan dediler büyük birisi aldı falan 7.8 ay önce hala olduğu yerde kimsenin ipiyle kuyuya inmemek gerek ben bugüne kadar hiçbir şey almadım sadece bizim borsadan hisse senedi aldım ne kâr yaptık nede zarar

 11. Bitcoin aslında 2017 bitmişti.. Bitcoin gibi 5dk yükselip 5dk düşen bir piyasa yerine dünyadaki güvensiz denilen piyasayı tercih ederler-ediyorlar. Bitcoin birgün yükselecekse birilerinin kararı sonrası olacak ama halkın değil.

 12. Merhaba Caner bey. bir sorum olacak. uzun vadeli yatırım yapmak istiyorum diyelim. bitcoin aldım ve bir cüzdana attım ve 5 sene hiç bakmadım diyelim. bu zaman içinde bitcoin çatallanırsa yani bitcoin cash gibi 2-3 coin türerse hatta ismi bile değişirse benim cüzdandaki coinler ne olacak? bu hold ettiğim zaman çerçevesinde devamlı takip etmemmi gerek? bu soruya cevap verebilirseniz sevinirim.

 13. hocam sana zahmet bir bakamısın ben çekilişe katılmışmıyım tam anlamıyla .yaptım ama oldumu bilmiyorum ?ha bide tüm videolarını beğendiklerimi paylaşımlarımı görebiliyormusun ?

 14. Dediklerine katılıyorum . Ama bence bitcoin çıkar düşer kesinlikle , ama bence dünyada en fazla rahbeti XRP görecektir , az önce dediğin gibi nasıl dolların arkasında Amerika var ,XRP ninde arkasında ABD var . bankalarla olan sözleşmeler olsun , transfer işlemleri olsun, hızlılığı olsun , eğerki dijital paralar para olarak işlev görecekse bence ilerde hepsinden En çok XRP iş görecektir. Bu bütün olanlar XRP yi gösteriyor ama biraz daha zamana ihtiyaç var ….

 15. Çok teşekkürler Eren bey. 'X' coin ve dolar eşleştirmesi örneğine bayıldım, inandığım şeyi üstü kapalı da olsa ima ettiğinizi düşünüyorum.
  Bu arada ledger nano s e talibim. 🙂
  İyi çalışmalar, sevgiler ??‍♂️

 16. "Olmaz olmaz" diyen arkadaşlar yatırım yapmış olanlardır muhtemelen kötü düşünmek istemiyorlar, fakat öte yandan büyük resme bakıldığında 20.000'lerden 3.000'lere gerileme olmuş yani bu ne demek, kocaman bir düşüş bundan sonra "bir dolara düşermi" olurmu olur..

 17. Bitcoin 0 dolar olmaz hocam. Devir dijita devir. Korku salıp eldeki koinleri çıkarmamızı istiyolar. Maymun gözünü aştı. Herkes satarken ben alırım. Benim kuralım bu. Benim tek merak ettiğim ripple aradan sıyrılacakmı?

 18. Yapılan araştırmalara göre 2830 ve ardından 2550 ve 1890 dip seviyeler tahmin ediliyor ardından kademeli kademeli toparlamalar

 19. 0'a ihtimal vermiyorum şahsen. dünyaca ekonomi krize doğru gidiyoruz. ülkelerin ekonomi grafikleri değerlendirmelerinde çoğunun iflasa doğru yol aldığı ön görülüyor. buna çözüm & önlem olarak ALTINa GÜMÜŞe KRİPTO paralara önem verileceği ve stok yapılacağı görüşünde bulunuldu. Gerisini siz yorumlayın

 20. Eren çok saçmalıyorsun insanları panik satışlara tahrik ettiriyorsun dikkat et senin amacın Sadece İnsanlara gaz vermek herkes kendi analizine göre işlem yapabilir senin görevin bu değil

  Senin görevin kripto paraların gelişmelerini takip edip paylaşmaktır sadece

 21. Abi o kadar akıcı konuşuyorsun ki sonuna kadar pür dikkat dinledim. Ağzına yüreğine sağlık…

 22. şu ''abone olun, like atın vs.'' dilenciliklerini bıraksan daha fazla abonen olur emin ol. çok itici gerçekten, çok. Ortaköy sahilindeki mekanlarda çalışanların yoldan insan çevirip mekanlarına buyur etmesi ile aynı iticilikte.

 23. Erkan Öz'ün teorisine göre teoriyi tırnak içinde yazmadım sınırlı sayıda olan btc yi masonist akıl istemez diyordu.onlar istemese nasıl olacak sorusu akıllara btc yi bitirecekler anlamını çıkardım gerçek otorite parasal anlamda masonist akılda.onun için aşık olmamak gerek btc ye.

 24. Keske 0 olsa. Ben ve 50.000.000 kiside bunu bekliyo bak gor 0 olursa direct 250.000 e cikar kopek gibi alirlar ozaman

  Asla 0 olamaz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *