27 thoughts on “Bitcoin Fiyatları Nereye Gidiyor? Altcoin Yükselişi Ne Zaman Başlayacak? (27 Mayıs 2019)”

  1. Vidoenun başındaki insanlardan birisi olarak diyorum ki bu adam müneccim ? Videoların kandil gibi maşallah. Böyle devam ??

  2. 2 yıldır sizi takip ediyorum ve youtube da en çok sizin görüşlerinize güveniyorum ?

  3. Video için teşekkürler. Teknik ve temel analizler için bir video çekebilir misin ? Bu analizleri nasıl kullanabiliriz, nasıl yorumlarız? Eğitim videosu gibi bir şey yaparsan çok güzel olur.

  4. Anlatımınız ve yaptığınız yorumların anlaşılır olması beni ciddi anlamda bu konularda aydınlanmış hissettiriyor emeğinize sağlık Emre Bey teşekkürler ?

  5. Küçük yatırmcıyım artık çok sıkıldım çok fazla yükseliş gelip az miktar kar etmekden umarım şöyle dediğiniz gibi 10.000 üstü olurda biraz yüzüm güler 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim..

  6. her sey guzel taktir ediyorum seni. Bari önünde kolayi güpe gündüz vaktinde çekmeseydin bu ramazan ayinda insanlara saygi olarak, seni oruçlu halinde seyreden insanlar var. yolun açik olsun kardes.

  7. Bence de katılıyorum. Hızlı yükselişin kurban olup gidebiliyor, ineceğini tahmin etmek etmediğimiz bi gerçek.! Yorumların tahminlerin için teşekkürler

  8. Geçen seneden beri takip ediyorum. Açıklayıcı ve öğretici bir kanal oldu her zaman , takip etmeye devam .

  9. Kitabını da aldım okudum. Gerçekten bu konuda güvenerek takip ettiğim tek kişisin. Teşekkürler

  10. Emre bey hangi borsalardan ne kadar alım olduğuna nereden bakıyorsunuz? İtalyadan avrupa piyasalarından bitcoin alındığını söylediniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *